Intro

Otwierając szkołę j. angielskiego dla dzieci i młodzieży w 1992 r., nie sądziłam, że z czasem stanie się ona również miejscem nauki dla dorosłych, a nawet seniorów. Obecnie, co niezmiernie mnie cieszy, w Szkole WELL uczą się całe rodziny. Co więcej, ku mojej wielkiej radości, naukę w WELL’u rozpoczynają dzieci naszych dawnych, dorosłych już uczniów, a Szkoła WELL przez 30 lat swojej działalności stała się rozpoznawalną marką.

W ostatnich latach poszerzyła się także oferta językowa Szkoły. Oprócz zajęć z j. angielskiego prowadzone są kursy j. hiszpańskiego i  j. niemieckiego.

Atutem Szkoły WELL jest ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu i stale niegasnący entuzjazm w realizowaniu naszej misji. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych zajęć, odbywających się w kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze oraz indywidualnego podejścia do każdego ucznia – zapraszam!

Zapisy zakończone, ale mamy jeszcze kilka miejsc. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 601652102