O Szkole Well

• Atutem Szkoły jest ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz kilkunastoletnie z dorosłymi i seniorami.
  • Działamy na gdańskich osiedlach: Przymorze, Zaspa i Żabianka
  • Nasza szkoła cieszy się zaufaniem i wciąż wzrastającą popularnością, czego dowodzi rosnąca z każdym rokiem liczba uczniów.
  • Oferujemy zróżnicowany program kursów językowych, dobieranych indywidualnie, w zależności od wieku ucznia i jego dotychczasowej znajomości języka obcego.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach 6-7 osobowych, dzięki czemu nauczyciele mają możliwość indywidualnej pracy z każdym uczniem.
  • Stosowane przez nas nowoczesne metody nauczania gwarantują uczniom zdobycie sprawności w posługiwaniu się językiem angielskim. Nabycie umiejętności:
    – płynnego mówienia,
    – poprawnego pisania,
    – redagowania tekstów,
    – czytania ze zrozumieniem,
    – efektywnego stosowania reguł gramatycznych,
    – rozumienia ze słuchu.
  • W pracy z uczniem stosowane są m.in. techniki audio-wizualne, elementy pracy twórczej, układanki logiczne, gry planszowe i interaktywne zabawy językowe.
  • Rokrocznie tworzone są grupy przygotowujące uczniów do egzaminów międzynarodowych: FIRST, ADVANCED.
  • Mamy w ofercie kursy przygotowujące do Matury Rozszerzonej i Egzaminu 8-klasity z j.angielskiego
  • Szkoła WELL została zarejestrowana w Kuratorium Oświaty w Gdańsku w 1992 roku pod numerem 89.
  • Przyjmujemy dzieci mające skończone 6 lat, wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich, a także dorosłych i seniorów.
  • Uczniowie podzieleni są na grupy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania. Dla dzieci, które już uczyły się j. obcego (poza Szkołą WELL) kwalifikacja do grup przeprowadzana jest poprzez darmowy test w trakcie zapisów.
  • W procesie nauczania wykorzystujemy: oryginalne podręczniki, techniki audio-wizualne, gry i zabawy, konkursy, gry planszowe. Raz w miesiącu uczniowie poddawani są testom sprawdzającym ich postępy w nauczaniu. Dwa razy w ciągu roku szkolnego rodzice dzieci i młodzieży otrzymują karty ucznia w których zawarte są ich wyniki w nauce. Nauczyciele są zawsze do dyspozycji dzieci i rodziców; w razie jakichkolwiek problemów pozostają w stałym kontakcie telefonicznym z rodzicami.
  • Wszystkie nauczycielki posiadają odpowiednie kwalifikacje (egzaminy państwowe, licencjaty kolegium nauczycielskiego i magisteria) a przede wszystkim doświadczenie w pracy z dziećmi

Zapisy zakończone, ale mamy jeszcze kilka miejsc. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 601652102